Wyświetlanie jednego wyniku

Lakier 2 komponentowy

Szukasz lakieru, który najskuteczniej zabezpieczy maszyny rolnicze przed korozją? Potrzebujesz odświeżyć powłokę farbą do ciągnika, która nie zblaknie szybko na słońcu? Z najwyższą uwagą dbasz o  sprzęt i wybierasz tylko oryginalne farby do maszyn rolniczych?

Wysokogatunkowe lakiery 2 komponentowe GRANIT zaspokoją nawet najbardziej wygórowane potrzeby. Jakie są ich atuty? To lakiery do malowania maszyn przemysłowych, wyprodukowane na bazie poliuretanu. Zastosowanie produktu dwuskładnikowego daje gwarancję wyjątkowo odpornej, na działanie warunków atmosferycznych, powierzchni. Narzędzia, które przez cały czas narażone są na działanie czynników korodujących, muszą być pod tym względem zabezpieczone z wyjątkową dokładnością. Dlatego wysoka trwałość to cecha, która wyróżnia te farby do maszyn rolniczych. Dodatkowo, przez zastosowanie tego rodzaju lakieru, zyskujemy powierzchnię, która odznacza się podwyższoną odpornością na zdzieranie. Co nie jest bez znaczenia, zwłaszcza w przypadku pojazdów używanych w gospodarstwach, gdzie ciągle, z racji charakteru pracy, możliwe jest ich porysowanie.

Lakiery do malowania przyczep rolniczych i traktorów także muszą być wytrzymałe. Maszyny te są intensywnie eksploatowane przez długi czas, z reguły przez cały rok. Muszą być na bieżąco konserwowane. Wiążą się z tym systematyczne przeglądy, niezbędne naprawy oraz malowanie maszyn rolniczych. Lakiery dwukomponentowe przygotowane są do malowania natryskowego, potrzebne jest przy tym ich rozcieńczenie. Taka forma aplikacji pozwala zaoszczędzić czas i kiedy trzeba pokryć  dużą powierzchnię i pomalować na przykład przyczepę rolniczą. Aplikacja natryskowa daje również możliwość maksymalnego wykorzystania farby, nie marnujemy produktu i w ten sposób oszczędzamy pieniądze.

Lakiery poliuretanowe dostępne są w kilku podstawowych odcieniach używanych do malowania ciągników rolniczych. Bez problemu można więc dobrać kolorystycznie farbę, która dodatkowo będzie odporna na czynniki fizyczne i chemiczne. Utwardzacz, który wchodzi w skład zestawu pozwala zachować błyszcząca i żywą kolorystycznie powierzchnię przez długi czas. Malowanie maszyn rolniczych to konieczny element zabiegów konserwacyjnych. Warto zadbać o najwyższą jakość używanych do tego celu komponentów i zapewnić długą żywotność ciągników rolniczych.