Wyświetlanie wszystkich 5 wyników

Farby z palety RAL Spray AGTECH

Łatwo i niedrogo odśwież swój traktor! Farby z palety RAL Spray w ofercie AGTECH to jedna z najbardziej znanych i popularnych marek farb do maszyn rolniczych. AGTECH to cieszące się zaufaniem klientów, działające od wielu lat  przedsiębiorstwo specjalizujące się w częściach i akcesoriach do maszyn rolniczych, w tym zwłaszcza maszyn produkcji środkowoeuropejskiej. W ofercie firmy AGTECH warto zwrócić uwagę na farby do maszyn rolniczych, w tym farby do ciągników - jednym z najbardziej popularnych produktów jest tu właśnie farba z palety RAL Spray.

Nawierzchniowe farby do maszyn rolniczych w postaci sprayu to najwygodniejsze technicznie rozwiązanie, umożliwiające unikanie zabrudzeń i zwiększające szybkość wykonywanej pracy. W ofercie AGTECH znajdują się przy tym różne rodzaje farb i lakierów do maszyn rolniczych, w tym m.in. farba żywiczna, farba syntetyczna, lakiery zwykłe oraz lakiery ftalowe. W ofercie występują również oryginale farby rolnicze dedykowane do konkretnych marek i modeli urządzeń, w tym np. farby ftalowe w oryginalnych barwach do ciągników Ursus. Farby w sprayu AGTECH cechuje się nie tylko łatwością stosowania, ale także dużą odpornością na zabrudzenia.

Malowanie ciągników rolniczych nigdy nie było tak łatwe: farba na maszyny rolnicze AGTECH jest wygodna w użyciu, niedroga i występuje w najszerszej na rynku gamie kolorów. Jest to także doskonałej jakości farba na przyczepę rolniczą oraz farba do malowania silnika. Farby do malowania maszyn rolniczych AGTECH dostępne są jako produkty szybkoschnące, o właściwościach antykorozyjnych. Malowanie maszyn rolniczych i malowanie maszyn przemysłowych zabezpiecza przed niszczącym działaniem czasu i zapewnia pełną funkcjonalność przez długie lata. Dobre właściwości fizyko-chemiczne farby do maszyn rolniczych zapewniają optymalne pokrycie malowanych powierzchni oraz doskonałą przyczepność. Produkt przeznaczony jest także do odnawiania urządzeń budowlanych, innych maszyn oraz innych akcesoriów i urządzeń stosowanych w rolnictwie. Szeroki wybór kolorów RAL możliwy jest dzięki zastosowaniu przez AGTECH nowoczesnych technologii doboru i mieszania pigmentów.